Артем Федецький: «Три очка не пахнуть». ВІДЕО

Динамо Київ 12 Жовтня, 19:04 1264
Артем Федецький: «Три очка не пахнуть». ВІДЕО   | 19-27
Захисник збірної України Артем Федецький відповів на запитання журналістів програми «Великий футбол».

- Три очка не пахнуть. Ми готувалися до такої гри, адже розуміли, що була така гра зі збірної Білорусі. Пройшло тільки два дні, можливо ми й відновилися, але все одно, свіжості десь не вистачало. Але, нічого, молодці. Звичайно, якби забили пенальті було б по іншому все, забили б і третій м’яч. Добре, що в кінці зіграли надійно в обороні. Якби забили другій м’яч, гра була б іншою. А так довелося понервувати і нам, і тренерам, і вболівальникам.

- Македонці виявилися складнішими, ніж ви думали?

- Назвіть хоч одну команду на чемпіонаті Європи, яку можна обіграти спустивши руки. Такої команди немає. Зараз всі вміють грати в футбол. Подивіться, що творив Люксембург, звичайно він програв останній матч, але тим не менш, показали хорошу гру і могли як мінімум зіграти з македонцями внічию. Простих матчів в нас не буде однозначно. Всі проти нас добре налаштовуються. Так само і нам, треба зі свого боку, дуже серйозно підходити до матчу і вижимати максимум. Сьогодні нам це вдалося, з білорусами вдалося, а далі, як Боженька нам допоможе, все буде нормально.