- Головне – результат, а якість гри повинна прийти.
- Прокоментуйте заміни. Чому так пізно вирішили провести заміну?
- Ви ж добре розумієте, чому були зроблені заміни. Сидорчук взагалі вже втомився. Добре відбігав всю гру. Відповідно треба було зробити заміну. На останніх хвилинах зробили заміну, щоб трохи збити той темп, який запропонувала нам Македонія наприкінці.
- Які ставилися завдання Будківському?
- Йому потрібно було при виході наших гравців з оборони чіплятися за м'яч та відігравати в один дотик, сподівалися на стандарти. Також, македонці почали нас пресингувати. Весь час ми розігруємо, створюючи якісь проблеми біля своїх воріт, хоч ми це забороняємо. Хотіли, щоб Будківський вийшов та боровся головою. Тому що Зозуля частіше виявлявся десь на фланзі - це не його роль. Там повинні були бути півзахисники. Треба було, щоб хтось тримав в напрузі центральних захисників,або всю оборону.
- Була така ідея, щоб грати із Зозулею та Будківським зі старту?
- Ви бачили, що в Білорусі ми так і завершували гру. Ми про це думали, але вирішили з цим почекати.