Сергій Сидорчук та Андрій Ярмоленко про перемогу над македонцями. ВІДЕО

Динамо Київ 12 Жовтня, 22:01 2479
Сергій Сидорчук та Андрій Ярмоленко про перемогу над македонцями. ВІДЕО      | 19-27
Після перемоги над збірною Македонії (1-0) Сергій Сидорчук та Андрій Ярмоленко відповіли на запитання журналістів програми «Профутбол».

Сергій Сидорчук

- Другий матч, другий гол. Які відчуття?

- Саме головне, що 6-ть очок отримали.

- Наскільки складно грати було проти цієї команди?

- Нічого надзвичайного ми там не побачили, але те, що дали їм створити моменти в другому таймі, то було нашою проблемою.

Андрій Ярмоленко

Про Сергія Сидорчука

Він сором’язливий хлопець, молодець. Зараз йому довіряють і він психологічно себе добре почуває. Відчув впевненість. Головне працювати, я певен, що це не його максимум, він може ще додати і буде грати ще краще.

Про установку на гру

Установку не буду вам повністю розповідати, тому що, вона в нас була 50 хвилин. Пресингувати, атакувати, тому що граємо вдома при своїх вболівальниках і хотілося продемонструвати хороший футбол. В обороні ми всією командою не дуже добре діяли. Особливо в першому таймі, було дуже багато ударів та небезпечних моментів.

Про незабитий пенальті

Перед ударом я визначився в який кут буду бити та вирішив сильно виконати в правий від себе верхом, але трохи перебрав сили. Нічого страшного, головне, що виграли. Авжеж, якщо б не вдалося перемогти сьогодні, то було б дуже образливо.

Фото: fcdynamo.kiev.ua