«Мені більше сподобалося, як співав гімн стадіон та наші футболісти. Безумовно, нам щастить. Не можна сказати, що ми дуже переграємо, хоча ми, апріорі, вважаємо себе більш класною командою ніж Македонія і, навіть, Білорусь. Поки ми виграємо і слава Богу. Об’єктивно, ми сильніші, але на полі поки цього не показуємо. Ні Коноплянка, ні Ярмоленко не демонструють тієї гри, яку вони можуть і зобов’язані демонструвати за збірну, тому що лідери.
Переможців не судять, як би ми не грали, ми набрали 6 очок. Тепер вже я, напевно, почую вигуки, що словакам ми програли випадково. Сказати про те, що ми не можемо маневрувати у тактиці - це так, тому що в нас однаковий малюнок гри. Тим не менш, зараз наполегливість Фоменка, вона принесла плоди на цьому етапі. Будемо сподіватись, що і далі приноситиме, але хочеться, щоб ми виглядали більш переконливо. Щоб ми не просто вигравали, а перегравали ці команди.»