Олександр Іщенко: «Македонія могла припіднести нам і не один «сюрприз».

Динамо Київ 13 Жовтня, 08:03 1126
Олександр Іщенко: «Македонія могла припіднести нам і не один «сюрприз».  | 19-27
Експерт програми «Профутбол» Олександр Іщенко дав оцінку вчорашньому протистоянню України та Македонії.

«Македонія могла припіднести нам і не один «сюрприз». Думаю, в нас була недооцінка в середній лінії – вони створили багато моментів. Коли ми забивали – було п’ять наших гравців в атакуючі зоні. П’ять! І Федецький там був. Ми йшли в атаку, забувши, що потрібно якісно обороняти свої ворота. Мабуть, це навіть не недооцінка, а те, що гравці надто були налаштовані на створення гострих атак. Добре, що виручив П’ятов. Бо в атаку всі люблять бігти, а м’яч не відбирали так, як це потрібно робити».