Едуард Цихмейструк: «З македонцями всі «пахали»

Динамо Київ 13 Жовтня, 09:06 870
Едуард Цихмейструк: «З македонцями всі «пахали»  | 19-27
Експерт програми «Профутбол» Едуард Цехмейтрук дав оцінку вчорашньому протистоянню України та Македонії.

«Якесь двояке враження залишилось після матчу. Здавалось, гра краща ніж проти Білорусії. Видно, що хлопці були налаштовані, але були кілька моментів у першому таймі, коли все могло піти зовсім по-іншому. І як не крути, але Пятов – герой цього поєдинку.

З македонцями всі «пахали». Не зважаючи на те, що до цього були два непростих поєдинки – «класико» та матч з Білорусією. Хоча в чемпіонаті Англії ніхто не говорить про переноси, як в нас з «Динамо» та «Шахтарем». Але якби і в нас був такий тонус матчів в чемпіонаті, то про це мови теж не йшло б».