- Містер, як позначилася на «Шахтарі» нинішня ситуація в Україні?
- Важко пояснити, що саме відбувається. Але це ненормально, коли футбольна команда тренується в одному місті, грає в іншому та живе на виїзді. Непросто залишити таку тренувальну базу, наш стадіон в Донецьку - один з найкрасивіших і добре обладнаних у світі - і відправитися в зовсім нове середовище. Це непросто для всіх: як для гравців, так і для тренерів та керівництва клубу. Повторюся, ми залишили відмінну тренувальну базу, дуже добре обладнаний стадіон, наших особливих уболівальників... Ми стали клубом, який не грає вдома і який сумує за власними фанатами. Але ми намагаємося виконувати нашу роботу, ми професіонали, тренуємося, готуємося до матчів. Робимо все можливе, щоб «Шахтар» продовжував лідирувати серед кращих футбольних команд України.
- Ви десять років з «Шахтарем». Враховуючи обставини, для вас цей рік є одним з найбільших випробувань із цим клубом?
- Це дуже делікатний рік, важкий. Я незадоволений тим, що ФФУ не прийняла пропозицію «Шахтаря» проводити матчі плей-офф в кінці національного чемпіонату. Це означало б шість додаткових поєдинків, які могли б показати, на що здатні українські команди, які беруть участь в єврокубках. Було б етично правильно вшановувати чемпіона України після організації плей-офф між чотирма кращими командами країни. Все це з урахуванням того, що дуже багато команд можуть грати лише на виїзді, без повноцінної підтримки своїх уболівальників. Це важка національна першість. Конкуренцію не можна назвати повною мірою чесною, але ми повинні з цим впоратися. Сподіваюся, «Шахтар» зуміє вистояти і стати ще сильніше, ніж раніше.
- І останнє запитання. Якби ви могли провести один день з будь-якою нефутбольною людиною, хто б це був?
- Важко сказати, я ніколи не уявляв себе поза футболом. Але з футбольних людей я хотів би зустрітися з Алексом Фергюсоном, тому що у нього є чим поділитися з усіма іншими. І те, що він зробив у футболі, неймовірно. Також хотів би зрозуміти, що відбувається в голові дуже важливого політика, всесвітньо відомого. Наприклад, президента Росії чи президента США. Хотів би знати, що вони думають про майбутнє цього світу, - повідомляє shakhtar.com.