«Ми сьогодні цілком могли добитися потрібного результату. Вважаю, справедливим був би результат 1:1, адже у нас було достатньо моментів, щоб забити хоча б один гол. На жаль, ще за рахунку 0: 0 я не реалізував відмінний шанс, коли не зміг переграти голкіпера. Але й потім у нас багато що виходило. Не вдалося тільки забити, і це прикро.
Наше завдання в цій відбірковій групі - поборотися за третє місце, з якого можна вийти в плей-офф. В цьому плані ми повинні як слід попрацювати вже в наступній грі проти Словаччини, яка сенсаційно вибилася в лідери. Це дуже сильна команда, але вдома у нас є шанси навіть проти неї, і ми будемо старатися. А сьогодні нам просто не пощастило, забий ми першими, все було б не так...» - цитує Яховіча офіційний сайт УЄФА.