Артем Франков: «Ми взяли шість очок. Якого дідька вам ще потрібно?»

Динамо Київ 13 Жовтня, 15:35 761
Артем Франков: «Ми взяли шість очок. Якого дідька вам ще потрібно?»  | 19-27
Відомий спортивний журналіст прокоментував перемоги збірної України над білорусами та македонцями.

Відомий спортивний журналіст прокоментував перемоги збірної України над білорусами та македонцями.

«Панове, ми взяли шість очок. Якого дідька вам ще потрібно? Я, в принципі, знаю, якого, але не шукайте його тут - бути не може, його немає зовсім!

А тепер давайте ще раз привітаємо один одного з перемогою. Шість очок, чорт забирай! Як добре! Дякую.

А словаки вам не нагадують поляків 2000-01 рр., середняків, які раптово перетворилися на впевненого лідера?! Звичайно, тоді в нашій групі не було іспанців...», - написав Франков в останньому номері журналу «Футбол».