Тремулінас: «Перехід в «Динамо» пішов мені на користь»

Динамо Київ 14 Жовтня, 07:34 1033
Тремулінас: «Перехід в «Динамо» пішов мені на користь»       | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Бенуа Тремулінас про адаптацію в «Севільї» табажання грати за збірну Франції.

Колишній гравець київського «Динамо» Бенуа Тремулінас про адаптацію в «Севільї» та бажання грати за збірну Франції.

«Я не приховую, що зіграти на Євро-2016 – є моєю метою. Фізично, я ніколи не відчував себе так добре за всю мою кар'єру. Навіть краще, ніж у сезоні, колими завоювали титул з «Бордо» ( у 2008-2009 роках - прим. РЕД.). Я виріс, як футбліст, акумулював досвід.

Перехід в «Динамо» пішов мені на користь. Тепер я дорожу ігровим часом, правильно харчуюсь та добре сплю. Став вимогливішим до себе в побуті та на полі. Я, як і досі, продовжую багато вчитися в «Севільї» і хочу повернутися в збірну», - цитують Бенуа французькі ЗМІ.