Драгович у Відні проїхався на метро. ФОТО

Динамо Київ 14 Жовтня, 08:35 2321
Драгович у Відні проїхався на метро. ФОТО  | 19-27
Захисник київського «Динамо» та збірної Австрії, котрий вжеповертається зі стану національної команди в Київ, вирішив скористатися громадським транспортом.

Захисник київського «Динамо» та збірної Австрії, котрий вжеповертається зі стану національної команди в Київ, вирішив скористатися громадським транспортом.

«Мої останні години у Відні. Час пересуватися за допомогою метро», - поділився даним фото Драго на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.