- Пройшли теорію, був розбір минулої гри. Я думаю, будуть певні зауваження від тренера перед цією грою. Німеччина – хороша команда. Звичайно, фора в 3 м’яча – це багато, але будемо битись і старатись. Вони нам забили 3 гола, і ми можемо забити 3 гола у них вдома. Головне – не пропустити, - розповів Іван.
Іван Ордець: «Головне – не пропустити»
У повторному поєдинку проти збірної Німеччини (U-21) для нашої команди важливо не пропустити, на цьому наголосив в ефірі каналу «Футбол 1» захисник молодіжної збірної України Іван Ордець.