Підтримаємо «Динамо» в Ольборзі!

Динамо Київ 14 Жовтня, 15:20 739
Підтримаємо «Динамо» в Ольборзі!  | 19-27
До уваги вболівальників «Динамо», які вирішили підтримати команду в матчі третього туру групового етапу Ліги Європи «Ольборг» (Данія) – «Динамо» (23 жовтня).

Придбати квитки до гостьового сектору Nordjyske Arena (вхід №6, див. схему стадіону), можна безпосередньо в Ольборзі. У день матчу, за дві години до стартового свистка, на стадіоні розпочне роботу гостьова каса, що знаходиться поруч із гостьовим сектором.

Вартість квитка до «динамівського» сектору становить 125 датських крон.

Футбольний клуб «Динамо» закликає всіх шанувальників футболу підтримати команду в матчі проти «Ольборга». Щоб уникнути можливих інцидентів, просимо вас дотримуватися порядку на трибунах, не проносити та не застосовувати піротехніку, не скандувати грубі й заборонені репліки.

Разом до перемоги!