Сергій Ковалець: «Шкода, що не вдалося пробитися у фінальну частину Євро»

Динамо Київ 15 Жовтня, 06:33 971
Сергій Ковалець: «Шкода, що не вдалося пробитися у фінальну частину Євро»  | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України прокоментував поразки від збірної Німеччини у матчах плей-офф відбіркового циклу Євро-2015 (U-21).

Головний тренер молодіжної збірної України прокоментував поразки від збірної Німеччини у матчах плей-офф відбіркового циклу Євро-2015 (U-21).

«Хотів би подякувати клубним тренерам, які делегували і своїх підопічних в молодіжну збірну. Упевнений, у цих футболістів перспективне майбутнє. Шкода, що не вдалося пробитися у фінальну частину Євро. Ми грали з однією з найкращих, якщо не найкращою командою континенту у своєму віці. В діях її гравців видна системність всього німецького футболу, а результати німців на рівні збірних говорять самі за себе. Це послужить хорошою школою для наших хлопців», - цитує Ковальця газета «Команда».