«Життя триває!!!
Для мене була велика честь одягати форму цієї збірної і виступати з такими партнерами, друзями по команді. І я ніколи не забуду цей період в житті, цей чудовий колектив, тренерський, медичний штаб, адміністраторів. Спасибі Вам, обіймаю і буду нудьгувати за вами. Банда, до зустрічі!» - написав Калітвінцев у підписі до фото, яке він виклав в Instagram.
