Нападаючий молодіжної збірної України Владлен Юрченко поділився своїми враженнями від протистояння з німцями, за підсумками якого наша збірна не змогла пробитися у фінальну частину чемпіонату Європи-2015.
- Суперник був дуже серйозний, який виграє все. І ми на їхньому тлі грали не гірше, ні в чому не поступалися, - наводить слова Юрченка terrikon.com. - Якщо нас переодягнути, то ніхто й не сказав би, де Німеччина, а де - Україна. Була рівна гра. Але по кінцевому результату видно... Вони виграли.