- Денис, проясніть ситуацію. На яких умовах «Дніпро» викупив ваш контракт і чи довго довелося вирішувати це питання?
- Контракт я підписав за схемою 3+2. Як довго вирішувалося питання між клубами, мені невідомо. Ви ж розумієте, що від мене мало що залежало. Я тільки виявив величезне бажання на повноцінній основі грати за «Дніпро». Все вирішували між собою президенти.
- Йшлося про три мільйони євро. Багато це чи мало? І чи не завищувало «Динамо» ціну на вас?
- Президентам видніше, скільки я коштую. Мене мало цікавить, яка сума грошей була переведена на рахунок «Динамо».
- Були раді позбутися ярлика «грає в оренді»?
- У «Дніпрі» я теж грав в оренді. Нічого страшного в цьому немає - такий же контракт! Хтось не хоче втрачати гравця, хтось страхується... Головне - довіра з боку тренера. Це та ж конкретика і стабільність.
- «Динамо» ви сказали «Прощавай!» або повернення через роки можливе?
- Ніколи не варто загадувати. Сьогодні так, а завтра ситуація може обернутися на 180 градусів. Я не виключаю повернення в «Динамо», - наводить слова Бойка tribuna.com з посиланням на журнал «Футбол».
Нагадаємо, Бойко минулий сезон провів в оренді в «Дніпрі», а в це літнє трансферне вікно підписав повноцінний контракт з дніпропетровським клубом.