В`ячеслав Грозний: «Орендовані динамівці повинні мати право грати проти клуба, якому належить контракт»

Динамо Київ 16 Жовтня, 10:27 1160
В`ячеслав Грозний: «Орендовані динамівці повинні мати право грати проти клуба, якому належить контракт»  | 19-27
Наставник «Говерли» В'ячеслав Грозний, команда якого в суботу зустрінеться з київським «Динамо», вважає, що орендовані футболісти мають право грати проти клубів, яким належать їхні контракти.

Наставник «Говерли» В'ячеслав Грозний, команда якого в суботу зустрінеться з київським «Динамо», вважає, що орендовані футболісти мають право грати проти клубів, яким належать їхні контракти.

«Я за те, щоб внести пункт до контракту, згідно з яким гравець, що знаходиться в оренді, має право грати проти будь-якого клубу. Нам потрібно перестати спекулювати на цій темі. І футболісти «Шахтаря» мають право грати проти «гірників», і гравці «Динамо» - проти киян».

«Давайте говорити об’єктивно: якщо до нас прийшли люди з «Динамо», значить вони поступаються чимось тим, хто залишився у столичній команді. Тож нехай хлопці доводять на футбольному полі. А Ребров та Луческу побачать, чи виросли ці гравці, чи продовжувати оренду. Проблеми не бачу. Я хочу, щоб вони грали», - сказав Грозний.