Іван Шіц: «З «Динамо» не зіграє тільки Ягодінскіс»

Динамо Київ 16 Жовтня, 15:11 721
Іван Шіц: «З «Динамо» не зіграє тільки Ягодінскіс»    | 19-27
Генеральний директор «Говерли» повідав про передматчеві розклади з «Динамо» і озвучив позицію клубу щодо ультрас.

- Іван Тиборович, багатьох зараз цікавить питання, чи зможуть в матчі з «Динамо» грати орендовані у киян гравці?

- Ми завжди з «Динамо» домовляємося так, що вони будуть грати. Це в інтересах динамівців і нашого клубу, адже футболісти повинні грати. Грати будуть усі, крім Ягодінскіса, який отримав дві жовті картки в попередній грі, тому матч з «Динамо» буде пропускати через дискваліфікацію, - цитує Шіца 1football.info.

- Позиція клубу по матчу Кубка України змінилася? «Говерла» планує бойкотувати матч у Харкові?

- Зараз команда налаштовується на поєдинок з «Динамо», а вже далі будемо готуватися до матчу проти «Металіста», адже не все ще втрачено. Спортивний принцип зберігся, ми зіграли внічию. Щодо заяв президента і тренера про можливий бойкот, то тут треба мати на увазі, що у всіх є емоції, всі живі люди і їх треба теж зрозуміти. У нас мабуть більше помилок допускають судді, аніж керівництво клубу або тренерський штаб. Наші арбітри досить часто помиляються, і думаю, це все не стільки робиться через якісь упередження до нашого клубу, скільки рівень суддівського корпусу не відповідає європейському рівню. Українському рівню можливо, але точно не європейському.

- Керівництво клубу засудило поведінку фанатів. Була проведена роз'яснювальна робота з уболівальниками? Були проведені зустрічі з представниками ультра з цього приводу?

- Роз'яснювальна робота з ультрас завжди проводиться, і ми завжди йшли їм на зустріч. Хоч їх у нас не настільки багато, як в інших клубах, але користі від них не дуже багато. На західній і східній трибуні більше підтримують нашу команду, ніж ці десятки, може сотні ультрас. На жаль, від них клуб несе великі витрати, які ми не можемо собі дозволити. Ми не настільки багатий клуб, як інші, щоб на них не звертати увагу. На жаль, є такі моменти, коли вони вискакують на поле, кидають в технічну зону петарди і різні предмети, за що нас карає федерація футболу, але не тільки ФФУ з цим бореться, УЄФА і ФІФА. Я вважаю, що це неприпустимо.

У нас ще до ремонту нашого стадіону були і працювали камери спостереження, які відповідають усім вимогам інфраструктури стадіонів не тільки України, але і УЄФА і ФІФА. Камери працюють і доглядають за всіма секторами стадіону. Порушники вже притягуються до відповідальності. У нас є фотографії тих людей, які вискакували на футбольне поле, складено протоколи. Коли буде рішення КДК по нашому останнього матчу, коли вони вибігали на поле і кидали різні предмети, ми будемо їх залучати до відповідальності. Рядові вболівальники нас підтримують у цьому, адже люди приходять на стадіон з дітьми, а те, що роблять ультрас, тільки лякає людей. Ви бачили, що творилося у Львові, все ж підтримка була, а один інцидент може привести до покарання з боку УЄФА.