«Динамо» U-15 та U-17 на виїзді впевнено перемогли вінницьку ВОДЮСШ

Динамо Київ 16 Жовтня, 17:16 666
«Динамо» U-15 та U-17 на виїзді впевнено перемогли вінницьку ВОДЮСШ  | 19-27
У середу, 15-го жовтня, відбулися перенесені матчі третього туру вищої ліги дитячо-юнацької футбольної ліги України.

У Вінниці команди «Динамо» U-15 та U-17 зустрічалися з місцевою ВОДЮСШ.

Старші динамівці під керівництвом Юрія Дмитруліна (на фото) та Артема Яшкіна впевнено перемогли 3:0 (голи – Артем Козак (50), Ілля Терещенко (70) та Дмитро Бабан (80) та продовжують іти без втрат у турнірній таблиці. Нагадаємо, що у нашої команди є ще гра в запасі.

Не відстають і п’ятнадцятирічні хлопці, які свій матч також виграли. Підопічні Олексія Дроценка та Олександра Ситника перемогли 3:1 (голи забивали: Максим Духан (45), Георгій Цитаішвілі (50), Євген Ісаєнко (62) та також мають максимальні показники і гру в запасі.

Нагадаємо, свій наступні поєдинки наші команди проведуть на виїзді вже у найближчу суботу, 18-го жовтня. Їхнім суперником стане донецький «Шахтар».

Перенесений матч другого туру проти чернігівської «Юності» призначено на 12-те листопада.

Світлана Полякова