- Ви вийшли на заміну в другому матчі зі збірною Німеччини. Чи важко було входити в гру?
- Якщо чесно, то важко. Але рахунок вже як би й не тиснув на нас. Команді потрібно було просто показати те, що вона може. Ми до останнього грали на перемогу. Кожен з гравців хотів порадувати вболівальників… Після матчу навіть не хотілось роз’їжджатись, так звикли одне до одного, стоваришувались. У нас хороша атмосфера в молодіжній команді, дуже дружний колектив.
-Юрій Миколайович (Калітвінцев, ред.) говорив, що ви разом розбираєте кожен матч? Матчі зі збірною Німеччини не стали виключенням?
- Звісно, ми розбирали ці поєдинки. Обговорили всі плюси й мінуси гри і тому подібне.
- Як Вам підтримка вболівальників у Черкасах?
- Я радий, що саме в цьому місті нам довелося зіграти перший матч. Черкаси заслужили приймати такий поєдинок. І підтримка вболівальників була чудовою. Щиро вдячні їм.
- Як проходить підготовка до «Говерли»?
- Підготовка проходить у звичайному режимі. Спокійний графік, плідно працюємо. Завтра в нас заїзд. В принципів, все як завжди.
- Чи не дасться взнаки втома після матчів збірної?
- Ми живемо від гри до гри, розбираємо помилки та налаштовуємось тільки на перемогу. Я не вважаю, що хтось буде втомленим, адже після матчів збірної був час відпочити та відновитися. Всі ми готові до цього поєдинку.
- В останніх матчах «Динамо» показує видовищний футбол та отримує хороший результат. На який аспект гри дається установка?
- Це наша загальнокомандна заслуга. А що саме говорять на установках, розповісти не можу (посміхається, - ред).
- Як, на даний момент, оціните свою форму?
- Думаю, я перебуваю в хорошій формі.
- В одному з інтерв’ю медпрацівників «Динамо» йшлося про те, що Ви уважно стежите за харчуванням та за режимом – скажете про це кілька слів?
- В мене немає якоїсь спеціальної дієти, якихось салатів чи чогось подібного. Я можу їсти все, але дивлячись коли саме можу собі це дозволити. А так – слідкуємо за вагою. Намагаюсь нічого зайвого не мати.
- Алкоголь дозволяєте?
- Ні, ні, ні.
Розмовляв Микола Тимощук