Болгарський клуб оштрафовано за глузування над УЄФА

Світовий футбол 16 Жовтня, 20:36 736
Болгарський клуб оштрафовано за глузування над УЄФА   | 19-27
Болгарський футбольний союз оштрафував софійський «Левскі» на 19 тис. Левів ($ 12,5 тис.) Після того, як уболівальники висміяли антирасистську кампанію УЄФА в матчі чемпіонату Болгарії.

Вболівальники «Левскі» вивісили банер, на якому було написано «Скажи так расизму» (Say yes to racism) із зміненим зображенням логотипу УЄФА під час матчу з «Лудогорца», який пройшов у вересні (3:2), повідомляє «Хsport».

В Болгарії цей інцидент викликав широкий громадський резонанс.

Нагадаємо, що «Левскі» - 26-разовий чемпіон Болгарії.