Наставник «Говерли» В'ячеслав Грозний - про найближчі матчі своєї команди.
Я вже говорив, що з «Чорноморця» ми почали єврокубкову осінь. Усі матчі досить напружені: з «Чорноморцем», «Металістом», «Зорею». Зараз буде «Динамо», потім «Шахтар», «Металіст»... Чи боїмося ми «Динамо» і «Шахтар»? Ні, не боїмося, але поважаємо. Це команди більш високого класу, ніж ми.
Можливо, з кимось доведеться зіграти в три центральних захисника. Можливо, і в три опорних півзахисника, щоб все закрити. Пам'ятаєте, як Моурінью грав проти «Барселони», тренуючи «Інтер»? Але сьогодні я не можу сказати, мені потрібно знати від медичного штабу, хто гратиме, а хто - ні.
У всякому разі, наскільки я знаю, на матчі з «Динамо» буде повний стадіон. Це цікаво, - наводить слова Грозного «Террикон».