Три матчі дискваліфікації отримав футболіст донецького «Шахтаря» Т. Степаненко за нецензурні висловлювання на адресу асистента арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату України із київським «Динамо» 5 жовтня 2014 року, повідомляє офіційний сайт ФФУ.
Тарас Степаненко дискваліфікований на три матчі за лайку на адресу судді в матчі з «Динамо». ВІДЕО
У п’ятницю, 17 жовтня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв декілька рішень.