Тарас Степаненко дискваліфікований на три матчі за лайку на адресу судді в матчі з «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 17 Жовтня, 14:05 3898
Тарас Степаненко дискваліфікований на три матчі за лайку на адресу судді в матчі з «Динамо». ВІДЕО  | 19-27
У п’ятницю, 17 жовтня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв декілька рішень.

Три матчі дискваліфікації отримав футболіст донецького «Шахтаря» Т. Степаненко за нецензурні висловлювання на адресу асистента арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату України із київським «Динамо» 5 жовтня 2014 року, повідомляє офіційний сайт ФФУ.