Операцію готують з літа, в числі переговорних питань багато бізнес-складових, які на пряму не відносяться до футболу і клубу. Але по завершенні великого контракту в якості одного з бонусів група «Приват» отримає в тому числі і футбольний клуб. Очікують, що заяви сторін про це будуть під новий рік, - повідомляє 11na11.com
Вболівальники обговорюють участь Ігоря Коломойського - власника футбольного клубу «Дніпро» з Дніпропетровська - в життєдіяльності харківського клубу з початку жовтня, коли з'явилася інформація про те, що Коломойський домовляється з власником «Металіста» Курченко про купівлю телевізійних прав на матчі команди в Прем'єр-Лізі України. А недавно в банкоматах і терміналах самообслуговування банку «ПриватБанк», що належить Коломойському. з'явилася соціальна реклама, орієнтована на вболівальників «Металіста», а також конкурси з призами у вигляді квитків на стадіон «Металіст» у Харкові.