Білоруські ЗМІ вважають Хацкевича оптимальним варіантом для своєї збірної

Динамо Київ 18 Жовтня, 08:37 526
Білоруські ЗМІ вважають Хацкевича оптимальним варіантом для своєї збірної  | 19-27
У Білорусі повним ходом йдуть дискусії щодо нового головного тренера національної збірної. Одним з претендентів на вакантний «електричний стілець» є тренер другої команди «Динамо» Олександр Хацкевич.

Головний редактор «Прессболу» Сергій Кайко вважає, що Олександр буде оптимальним вибором в сформованих умовах, - повідомляє lb.ua.

«Що стосується взаємин з клубами, то тренер збірної, звичайно ж, повинен бути фігурою рівновіддаленою. І в деякому роді навіть компромісною. Запрошувати сьогодні в збірну людину, яку не шанує - умовно - Капский (гекдиректор БАТЕ) ... Або - знову умовно - Чиж (бос мінського «Динамо») ... Напевно, це недалекоглядно. У білоруському футболі і так повно внутрішньої напруги - навіщо підливати масла ще?

Хацкевича або Гуренко? Обидва великі в минулому футболісти і молоді зухвалі тренери. Але в ту ж систему цінностей клубів вищої ліги вони вбудовуються, м'яко кажучи, не однаково. Я ось знаю, що в Борисові не надто шанують Сергія Віталійовича. Вже не буду гадати - чому, можливо, це щось від колишньої суперництва, коли Гуренко був динамівцем. Це не погано, і не добре - звичайна історія для професійного спорту. Хацкевич в цьому сенсі - кандидат помітно більш виграшний. У «Динамо» його шанують як вихованця і легенду, він в клубі грав, тренував і завжди йшов без конфліктів. Що характерно, з неприхованою симпатією ставиться до Олександра Миколайовича і БАТЕ. Конкретно - Капский. Дуже здивуюся, якщо взагалі дізнаюся, що в нашому футболі є хтось, що має антипатію до Хаца. Іншими словами, в плані сумісності з середовищем проживання ця кандидатура - чи не оптимальна. У нашому футболі «греблю гати» тих, хто різко проти будь-якої іноземної креатури. Є «доброзичливці» у Кубарєва, Кріушенко, Байдачного ...

Стало бути, якщо в збірну прийде Хацкевич - йому всі будуть бажати удачі. Ну або майже все. Правда, практика показує, що у будь-якої лояльності є межа. У футболі вона наступає дуже швидко - варто тільки пару-трійку разів боляче програти», - цитує Кайко by.tribuna.com.