Артем Кравець: «Буду докладати більше зусиль у «Динамо», щоб потрапити до збірної»

Динамо Київ 18 Жовтня, 10:14 1219
Артем Кравець: «Буду докладати більше зусиль у «Динамо», щоб потрапити до збірної»  | 19-27
Форвард київського «Динамо» Артем Кравець прокоментував рішення наставника національної збірної України Михайла Фоменка не викликати гравця на матчі відбору до Євро-2016 проти команд Білорусі та Македонії.

- Я працюю далі. У головного тренера (Михайла Фоменка - ред.) своє бачення. Мабуть, він бачить, що я ще не доріс до певного рівня. Але це його бачення ситуації, він головний тренер. Я зосереджений на клубі, у мене діючий контракт з «Динамо». На щастя, в клубі у мене все досить успішно складається. Буду більше зусиль докладати саме тут, щоб потрапити в збірну. В першу чергу я працюю для «Динамо» Київ, а там вже, як вирішить Фоменко. Коли відкрили список, очікував побачити себе там. Але нічого страшного не сталося. Більше відпочив, провів час з сім'єю, - наводить слова Кравця footballua.tv.