«Ображався на тренерів, але більшою мірою звинувачував себе. Розумів, що я не показував відповідної гри. Так, було дуже важко. Особливо, коли з тобою не розмовляли, або говорять, що все добре і при цьому не потрапляв в заявку. Хто так говорив? Олег Володимирович Блохін. На зборах він сказав, що все прекрасно, але потім я не зіграв ні хвилини. Можна його зрозуміти, він купив двох таких нападників (Ідейє та Мбокані - ред.). Їм потрібна була ігрова практика. На його думку, мною можна було пожертвувати. Як тільки прийшов Блохін, було зрозуміло, що він не розраховує на мене», - цитує Кравця офіційний сайт каналу «Футбол».
«Це величезна довіра, яку потрібно виправдати. Але і у тебе з'являється впевненість. Якщо головний тренер бачить, що ти гідний виходити в основі, ти починаєш більше в себе вірити, і ще більше стараєшся на футбольному полі.
Віри додалося. Адже, коли ти кілька років взагалі не граєш на певному рівні, а до цього грав в єврокубках, то, звичайно, руки опускаються. Але все одно, намагався завжди працювати.
Збіг обставин: один травмувався, іншого продали. Нікому було грати, ніхто не вірив в мене, але вийшло, що я був готовий до цього шансу. У підсумку, все склалося благополучно. Якби не був готовий, зіграв би кілька ігор і забули про мене» - додав нападник «Динамо».