- Мирон Богданович, у «Дніпра» попереду складний графік. Ви на цей факт звертаєте увагу? Або режим - ігри кожні 2-3 дні - це нормально?
- Враховуючи те, що у нас попереду матчі з «Динамо», «Шахтарем», «Чорноморцем» і «Волинню», плюс в Лізі Європи визначальні матчі, прекрасно розуміємо, що це дуже непростий графік. Нічого в підготовці міняти не будемо, прийдется так грати, нікуди не дінешся, - цитує Маркевича неофіційний сайт «Дніпра».
- Серія складається з ігор чемпіонату України, Кубка України і Ліги Європи. Ви в минулих інтерв'ю говорили, що у вас в пріоритеті - ігри чемпіонату. У цій серії ви пожертвуєте Кубком або Лігою Європи, давши відпочити гравцям основного складу в ряді ігор?
- Все може бути. Для нас головне - першість України. Хотілося б, звичайно, пройти далі в Лізі Європи, але чемпіонат ми ставимо на перше місце.
- В таких довгих серіях з частими дальніми перельотами, що складніше - відновлювати гравцям фізичні сили чи моральні?
- Якщо результат хороший, то моральна сторона йде на другий план і головне - відновити фізичні кондиції. Якщо невдача - доводиться і там і там працювати з гравцями.