Артем Кравець: «Зараз в «Динамо» всі б`ються один за одного: за головного тренера і команду»

Динамо Київ 18 Жовтня, 10:57 1984
Артем Кравець: «Зараз в «Динамо» всі б`ються один за одного: за головного тренера і команду»  | 19-27
Нападник київського «Динамо» Артем Кравець розповів, що змінилося в команді після приходу нового головного тренера Сергія Реброва.

«Все змінилося з приходом Реброва. Обстановка в команді стала краще. Ребров - фахівець з яким мені навіть доводилося виходити на поле. Що важливо для мене - під час гри ніхто не кричить. У тренувальному процесі можна посміхнутися, пожартувати. Так, у нас серйозна робота, але немає напруги. Головне, і це всі бачать, що «Динамо» показує зовсім інший футбол. Я вважаю, що це заслуга в першу чергу тренерів. Адже саме вони налаштували нашу гру. Зараз кожен футболіст знає, що робити на полі. Всі б'ються один за одного: за головного тренера і команду. По нам видно, що ми зараз дружний колектив», - цитує Артема Кравця footballua.tv.

«У нас достатньо щільний графік, грати одним складом в такій напрузі практично неможливо. Особливо на такій позиції, як у мене, де потрібно постійно бути в русі. В такій команді, як «Динамо» Київ має бути конкуренція і ротація. Звичайно, я намагаюся показати, що я краще. Поки Лукаш Теодорчик адаптується в команді, йому важко ще зрозуміти стиль нашої гри, вивчити мову», - зазначив Кравець.