Василь Турянчик: «Теоретично «Динамо» - то величезний подразник для будь-якого суперника»

Динамо Київ 18 Жовтня, 12:53 811
Василь Турянчик: «Теоретично «Динамо» - то величезний подразник для будь-якого суперника»   | 19-27
Півоборонець і оборонець «Динамо» (1959-1969) і ужгородського «Спартака» (1954, 1958-1959) Василь Турянчик дав свій коментар напередодні матчу «Говерла» - «Динамо».

- Теоретично «Динамо» - то величезний подразник для будь-якого суперника. Налаштувавшись на матч з киянами належним чином, перемогти може будь-хто. Але є одне «але». Усе залежить від того, як команда налаштовується перед такими матчами. Не секрет, що «Говерла» має проблеми з фінансуванням. Не подобається мені й інше. До мене на ужгородському стадіоні підходять люди і запитують: «Чому в «Говерлі» немає жодного закарпатця?» Я не маю що відповісти. Але то внутрішні проблеми нинішніх господарів. «Динамо», якщо воно збирається лідирувати й надалі, таких опонентів має перемагати за будь-яких обставин, - цитує Турянчика ua-football.com.