Про перехід в «Арсенал»
Рішення напрошувалось само собою. Я розумів, що грати в основі «Динамо» я не буду. Протягом 2-3 років постійно виступав за дубль, не мав довіри з боку тренера, звичайно ж, емоції були негативними. Задумувався над тим, можливо я й дійсно настільки слабкий, як говорять. Оренда в «Арсеналі» додала віри в себе. Я зрозумів, що можу грати і в «Динамо», просто потрібно довіра і постійна робота.
Про виплату заробітної плати після банкрутства клубу
Я думаю, нікому не повернули всіх грошей і не повернуть! Клуб – банкрот, тим паче нинішня ситуація в країні така, що й з футболістами існуючих клубів не с особливо розплачуються. А тут фактично немає з кого вимагати ці гроші. Я відразу ж розумів, якщо клуб стане банкротом, цих грошей нам ніхто не поверне. За період виступів в «Арсеналі» я не отримав жодної копійки.
Повний випуск програми дивіться тут: https://1927.com.ua/news/view/18429