Динамівці приймуть участь у пробігу «Сила в русі»

Динамо Київ 19 Жовтня, 07:51 766
Динамівці приймуть участь у пробігу «Сила в русі»  | 19-27
19 жовтня у столиці відбудеться осінній пробіг «Сила в русі», участь у якому візьмуть футболісти київського «Динамо».

Київська міська влада підтримала ініціативу організаторів «KM Running club» щодо проведення осіннього пробігу.

Стартуватимуть учасники об 11:00 від стадіону ім. В. Лобановського «Динамо», що на вул. Грушевського, 3.

Дистанції пробігу будуть такими: 5 км для чоловіків (1 коло), 10 км для чоловіків (2 кола), 5 км для жінок (1 коло). Також відбудеться дитячий забіг на 400 м.

У зв’язку з проведенням заходу рух усіх видів транспорту буде призупинено з 10:30 до 13:00 за маршрутом: вул. Грушевського (стадіон «Динамо») (старт) – Петровська алея – Паркова дорога до перехрестя з Дніпровським узвозом (розворот) – вул. Грушевського (фініш).