Дивіться матч Ліги Європи «Ольборг» - «Динамо» на телеканалі 2+2

Динамо Київ 19 Жовтня, 07:58 838
Дивіться матч Ліги Європи «Ольборг» - «Динамо» на телеканалі 2+2  | 19-27
Повідомляємо вам, що матч групового етапу Ліги Європи «Ольборг» - «Динамо» (Київ) ви зможете побачити 23 жовтня у прямій телетрансляції на каналі 2+2.

Шановні вболівальники київського «Динамо»!

Початок включення з Данії в 19:55