Ще під час матчу йому стало зле і після поєдинку лікарі команди надавали йому допомогу.
Запевняємо, що відсутність Віталія Кварцяного на післяматчевих заходах не мала на меті образити ані працівників каналу «Футбол», ані журналістів й у клубі завжди готові до співпраці із ЗМІ, повідомляє офіційний сайт «Волині».