Кварцяний не прийшов на прес-конференцію після матчу з «Шахтарем» через погане самопочуття

Футбол України 19 Жовтня, 12:52 1114
Кварцяний не прийшов на прес-конференцію після матчу з «Шахтарем» через погане самопочуття   | 19-27
Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний не зміг бути на флеш-інтерв`ю та прес-конференції після матчу «Шахтар» - «Волинь», який відбувся 17 жовтня у Львові через стан здоров`я.

Ще під час матчу йому стало зле і після поєдинку лікарі команди надавали йому допомогу.

Запевняємо, що відсутність Віталія Кварцяного на післяматчевих заходах не мала на меті образити ані працівників каналу «Футбол», ані журналістів й у клубі завжди готові до співпраці із ЗМІ, повідомляє офіційний сайт «Волині».