Сергій Сидорчук за свій дебютний гол у складі збірної України виставився «Кока-Колою». ВІДЕО

Динамо Київ 19 Жовтня, 20:32 3219
Сергій Сидорчук за свій дебютний гол у складі збірної України виставився «Кока-Колою». ВІДЕО      | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» та збірної України Сергій Сидорчук відповів на запитання журналістів програми «Великий футбол».

Про популярність

Заходжу в супермаркет, мені починають говорити: «Дякую за все». Я не звик до такої уваги, тому хочу, щоб швидше все пройшло, щоб ця хвиля вгамувалася.

Про дебют за збірну

Замість Русика Ротаня вийшов. Пам'ятаю, що Михайло Іванович сказав: «Роби, як в «Динамо», тобто вривайся у вільні зони, допомагай Ромі Зозулі в нападі.

Про гол за збірну і гольовий пас від Ярмоленка

Побачив, що хтось біжить зліва та хромає - одразу зрозумів, що це Ярмоленко (сміється). Він побачив мене, може через це і «прокатило». Вдарив, дивлюся, м'яч по діагоналі пішов. Як м'яч залетів, чесно кажучи, взагалі не пам'ятаю. Може, тільки я не пам'ятаю, може всі не пам'ятають. Так само не пам'ятаю і Македонії, тобто пам'ятаю удар, подивився, ніби летить і побіг радіти.

Про свого друга Максима Коваля

Я дивився вдома в Запоріжжі по телевізору, коли Макс Коваль грав з «Аяксом» і думав, як так можна: ми з ним разом пройшли все від дитячої школи до дубля…

Про дебют в єврокубках проти «Рапіда»

У страху очі великі, я думав: «Ось це команда, як важко буде. Хоч би одного торкання було достатньо». Пам'ятаю, що сфолив на фланзі і мені відразу жовту картку дали, вже тоді заспокоївся.