Віктор Леоненко: «Вболівальники «Динамо» давно вже чекають на таку гру»

Динамо Київ 19 Жовтня, 22:23 1251
Віктор Леоненко: «Вболівальники «Динамо» давно вже чекають на таку гру»  | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко про гру київського «Динамо» проти ужгородської «Говерли».

«Вболівальники «Динамо» давно вже чекають на таку гру. Але с «Говерлою» то не те що тренування, а навіть розминка була. Взяли та винесли, все легко. Я вважаю, що команд 10-ть вони повинні так виносити. Всі на ходу. Реброва та всіх динамівців вітаю», - сказав Леоненко в ефірі програми «Великий футбол».