«Я, насправді, не можу відповісти на це питання ні «так», ані «ні». Тому що ви знаєте структуру «Карпат» і таку організацію, як ГО «Завжди вірні». Принаймі, в період моє роботи в клубі, робота з вболівальниками була покладена «на плечі» цієї організації. Я пригадаю, що це керівна структура «Карпат», тому мені важкого говорити, які там порядки та дисципліна. Вони є. на ці висновки наводять виступи ультрас в нашій політичній ситуації, коли вони зробили величезний внесок для об’єднання нації. Проте, логіку тут прослідкувати дуже важко. Це питання до наших правоохоронних органів. Люди, які це зробили, повинні понести відповідальність. В тому числі і фінансову. З іншого боку, можна вести й мову про сплановані провокації. Хоча я сидів з протилежного боку, але це, дійсно, було страшнувато. З точки зору акустики, «Арена Львів» - один з найкращих стадіонів. Правда, я не бачив, що вибігали вболівальники на поле, але ця «гранатка» і «файєр»...
Віктор Вацко: «Хоча я сидів з протилежного боку, але це, дійсно, було страшнувато»
Експерт «Великого футболу», коментатор Віктор Вацко відповів на питання, чи справді стороння людина не може потрапити на сектор ультрас.