- Перспективи не дуже райдужні. Якщо я вже втомився, хоч і не граю у футбол, можу уявити, як хлопцям. Зараз будемо добиратися до Запоріжжя. Звідти 4 години, 5 блокпостів, скрізь перевірка документів. Це тисне на психіку. Хлопців будять, вони встають, виходять на вулицю, ліхтарем в обличчя світять. Це дуже важко.
- Оцініть перспективи такого «Іллічівця».
- Якщо у мене грають ці футболісти і немає результату, значить, винен я, що допустив таку ситуацію. Всю відповідальність за результат, природно, буде нести головний тренер. Я до цього готовий. Мені просто шкода, що на плечі молодих футболістів лягає така відповідальність. Багато хто до цього ще не готові, - сказав Павлов у ефірі програми «Профутбол».