- Ми провели хороший матч, створили багато моментів, в яких потрібно було забивати. У другому таймі десь підсіли, десь «Металург» заграв активніше. Тим не менше, вважаю, що результат закономірний. Очко на виїзді - це добре.
- Останні зустрічі з донецьким «Металургом» проходять досить важко для «Зорі»... Якось акцентувалась на цьому увага?
- Так, Юрій Вернидуб говорив, що потрібно ришити такі традиції. Торік ми не зуміли обіграти «Металург». Вчора, на жаль, виграти не змогли, але рахунок 0:0 - теж непоганий результат. Моменти були, як у них, так і у нас. Так що, рахунок справедливий.
- У разі перемоги команда виходила б на четверте місце. Наскільки манила ця перспектива?
- Ми кожен матч виходимо грати тільки на перемогу. Для того, щоб піднятися вище по турнірних сходах. Попереду ще багато ігор. І восени, і навесні. Будемо старатися піднятися якомога вище.
- Попереду щільний графік: матчі з «Олександрією», «Карпатами»...
- Чого щільний? 10-й тур перенесли, тому є час трохи відпочити і готуватися до майбутніх ігор. Ми робимо улюблену справа, тому хочеться грати якомога частіше.
- Дуже грубо грав «Металург». Наскільки це завадило «Зорі» показати увесь свій потенціал?
- Не скажу, що завадило. Футбол - жорстка гра. Нас готували до цього, ми очікували подібної гри.
- Що говорив тренер у роздягальні після матчу? Наскільки він задоволений результатом?
- Звичайно, хотілося перемогти. Але незважаючи на нічию, тренер задоволений результатом.
- Кого ця нічия задовільняє більше? «Зорю» або «Металург»?
- Подивимось у кінці сезону, тоді і порахуємо очки.
- На матчі з «Металургом», здалося, що «Зорю» підтримували значно активніше. Можна сказати, що в Києві ви почували себе господарями?
- Так, дійсно, вболівальники активніше підтримували нас. Це були луганчани, які зараз, зі зрозумілих причин, знаходяться поза домом. Вони прийшли нас підтримати. Велике їм спасибі за це.