Заслужений тренер України, легендарний форвард «Шахтаря» 80-х і 90-х років Віктор Грачов в бесіді з кореспондентом «Террикон« поділився своїми враженнями щодо матчу киян та ужгородської «Говерли».
- Судячи з підсумкового результату матчу «Говерла» - «Динамо» складається враження, що киянам потрібно було все-таки дозволити зіграти орендованим футболістам. Напевно, користі було б більше перед грою з «Ольборгом»...
- Я дивлюся на цю ситуацію з позиції тренера. Сергій Станіславович Ребров сказав, що він був за те, щоб ці футболісти зіграли. Але, розумієте, крім футболістів і тренерів є ж президенти клубів, контракти, домовленості між клубами. В принципі, для тренера «Динамо», напевно, хотілося б і більше опору від суперника, і подивитися тих футболістів, які знаходяться в оренді, їх перспективу. Вони можуть грати проти «Дніпра», «Металіста», «Шахтаря», але коли орендований футболіст сам з «Динамо», то він буде грати проти цієї команди по-іншому. В таких випадках це інші емоції та інший настрій. Ребров, може, і хотів подивитися, кого можна забрати потім, кому продовжити оренду. Для тренера це було б краще, але є президенти, які домовилися інакше.