U-15. «Шахтар» - «Динамо» - 0:5. U-17. «Шахтар» - «Динамо» 1:1

Динамо Київ 20 Жовтня, 19:27 800
U-15. «Шахтар» - «Динамо» - 0:5. U-17. «Шахтар» - «Динамо» 1:1  | 19-27
У 6-му турі ДЮФЛУ київські динамівці з команди U-15 розгромили своїх однолітків із донецького «Шахтаря» - 5:0.

Після цієї красивої і розгромної перемоги, яка стала п'ятою поспіль підопічні Олексія Дроценка та Олександра Ситника набрали 15 очок (різниця забитих і пропущених 26 - 2) і займають за втраченими очками перше місце. За набраними «біло-сині» поки другі, пропустивши вперед луцьку «Волинь», у якої на одне очко і на одну гру більше.

«Динамо» (Київ) U-17 свій матч з «Шахтарем» завершило внічию - 1:1, не вирішивши завдання обійти суперника в турнірній таблиці.

Тим не менш, команда Юрія Дмитруліна і Артема Яшкіна втратила очок менше донеччан, набравши після п'яти проведених поєдинків 13 очок. У «Шахтаря» на один пункт більше, але і на гру більше.

В наступному турі обидві динамівські команди U-15 та U-17 зіграють 25 жовтня на своєму полі проти «Княжи» (пгт.Щасливе) з Київської області.