Півзахисник луганської «Зорі» та молодіжної збірної України розповів «ГПУ« про виступ за молодіжку та гру на клубному рівні.
«Переживання залишилися. «Феєноорду» ми поступилися на останніх секундах. Хоча на рівних боролися і в Києві, і в Роттердамі. Там можна було говорити про те, що не пощастило. У ситуації з «молодіжкою» цього не скажеш. Поступилися за грою попри те, що до матчів німці не здавалися мені фаворитами. Однак на полі все вийшло інакше. Та в усьому треба бачити позитив. Звісно, шкода, що не потрапили на чемпіонат Європи. Та побачили, в чому нам треба додавати.
«За «Зорю» мені важко виокремити якусь конкретну гру. Тим більше, цього року їх було достатньо. Звісно, запам'ятається матч у Роттердамі Важко забути нічию з київським «Динамо». А перемога над «Шахтарем».
«Розмови про мій трансфер на рівні чуток. Жодної конкретики. Тому я ними не заморочуюся. Сьогодні мене все влаштовує в луганській «Зорі». Класний тренер, чудовий колектив. Фантазії про інші клуби мене не відволікають. Турбує лише наступний суперник, якого потрібно перемогти».