Денис Гармаш та Євген Селін відправилися на консультацію в Барселону

Динамо Київ 21 Жовтня, 14:50 967
Денис Гармаш та Євген Селін відправилися на консультацію в Барселону  | 19-27
Футбольний клуб «Динамо» (Київ) робить все можливе, щоб травмовані футболісти в максимально короткий час змогли відновитися після травм і допомогти команді у вирішенні поставлених на сезон завдань.

Захисник Євген Селін та півзахисник Денис Гармаш (на фото) у супроводі генерального директора клубу Резо Чохонелідзе та клубного лікаря Андрія Шморгуна вилетіли в іспанське місто Барселона, в якому проведуть обстеження і отримають консультацію у одного з найкращих світових фахівців у галузі спортивної медицини та травматології доктора Рамона Кугата.

Найближчими днями стане відомий вердикт іспанського ескулапа, після якого Гармаш та Селін продовжать курс реабілітації.