— Завтра нам належить ключова гра, в якій ми поборемось за вихід з групи. Думаю, хлопці налаштовані оптимістично і віддадуть всі сили, щоб досягнути позитивного результату.
— Недавно зустрічались з «Рухом», тепер «Легія». Схожі команди?
— Це зовсім різні команди. «Рух» грає чисто від оборони, а «Легія» в атакуючий футбол. В них багато досвідчених футболістів. Недаремно, вони очолюють польський чемпіонат та нашу групу.
— Які є проблеми зі складом?
— В нас немає Папи Гуйє і Шавєра. Сподіваюсь, наступного тижня вони вже розпочнуть тренуватись в групі. Звісно, це відобразиться на «піднесенні снарядів» для нападу, але гравці, які є зможуть їх замінити. Вони у хорошій формі. Правда, не в повній мірі…