«Динамівцям потрібно пам'ятати, що будь-який суперник в єврокубках небезпечний. Думаю, що в Данії нашу команду чекає непростий поєдинок. Однак, впевнений, що результат у цьому протистоянні більше буде залежати від того, як зіграє „Динамо». Без оглядки на „Ольборг»... Що ж стосується прогнозу, то поставлю на перемогу киян з рахунком 2:0», - цитує Бузника dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».
Анатолій Бузник: «Поставлю на перемогу киян з рахунком 2:0»
Заслужений тренер України Анатолій Бузник поділився своїм прогнозом на матч 3-го туру групового турніру Ліги Європи між данським «Ольборгом» і київським «Динамо».