Віталій Пушкуца: «Динамо» повинно розбиратися з «Ольборгом»

Динамо Київ 22 Жовтня, 06:56 923
Віталій Пушкуца: «Динамо» повинно розбиратися з «Ольборгом»       | 19-27
Колишній форвард київського «Динамо» Віталій Пушкуца для 1927.com.ua спрогнозував результат прийдешнього матчу 3-го раунду Ліги Європи між данським «Ольборгом» та київським «Динамо».

Колишній форвард київського «Динамо» Віталій Пушкуца для 1927.com.ua спрогнозував результат прийдешнього матчу 3-го раунду Ліги Європи між данським «Ольборгом» та київським «Динамо».

«Говорити про «Ольборг» зараз я не бачу сенсу, так як ми бачимо, на якому підйомі знаходиться наше «Динамо». Та молодь, якій довіряють місце в основі, демонструє, фактично, стовідсоткову віддачу. Тому, думаю, що великих проблем в нас не буде. Але ми всі повинні розуміти, що команду, яка грає в Лізі Європи, не можна просто так «скидати з рахунків», робити якісь «поблажки». «Ольборг» все одно буде боротися.

«Динамо», якщо й не «на голову вище» за данців, але повинне розбиратися з цією командою. Про рахунок говорити важко, на це можуть вплинути багато факторів. Але поставимо 2:0 на користь «біло-синіх».

Розмовляв Микола Тимощук