«Для «Металіста» матч із «Легією» - чи не останній шанс поборотися за плей-офф. Але, враховуючи стан харків'ян, здобути три очки їм буде непросто. Команді дуже важливо психологічно зараз втриматися в єврокубках і підтягнути свої позиції в чемпіонаті. Зараз не той момент, коли можна пожертвувати одним турніром заради іншого. Інакше ті ж легіонери втратять мотивацію. В підсумку вийде таке розбалансування, після якого буде дуже складно зібрати колектив», - повідомляють «Вести».
Саленко: «Матч із «Легією» - останній шанс «Металіста» поборотися за плей-офф»
Відомій футборльній експерт поділився очікуваннями від сьогоднішнього поєдинку «Металіст» - «Легія»: