Сергій Ребров взяв в Ольборг 21 гравця

Динамо Київ 22 Жовтня, 09:11 2504
Сергій Ребров взяв в Ольборг 21 гравця  | 19-27
У середу вранці київське «Динамо» чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль вирушило до Данії, де в четвер «біло-сині» проведуть матч 3-го туру групового турніру Ліги Європи проти місцевого «Ольборга».

У середу вранці київське «Динамо» чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль вирушило до Данії, де в четвер «біло-сині» проведуть матч 3-го туру групового турніру Ліги Європи проти місцевого «Ольборга», повідомляє dynamo.kiev.ua.

У складі динамівської делегації в Ольборг відправився 21 футболіст. Через травми участь в майбутньому поєдинку не приймуть Євген Макаренко, Євген Селін, Денис Гармаш і Дьємерсі Мбокані. Також у Києві залишився півзахисник «біло-синіх» Лукман Аруна. Всі інші футболісти основної обойми «Динамо» відправилися в Данію і готові вийти на поле.

Воротарі: Олександр Шовковський, Олександр Рибка, Артур Рудько.

Захисники: Данило Сілва, Александар Драгович, Домагой Віда, Микита Бурда, Євген Хачеріді.

Півзахисники: Мігель Велозу, Джермейн Ленс, Роман Безус, Сергій Сидорчук, Сергій Рибалка, Олег Гусєв, Владислав Калітвінцев, Андрій Цуріков, Юнес Беланда, Віталій Буяльський.

Нападники: Андрій Ярмоленко, Артем Кравець, Лукаш Теодорчик.

Що стосується перебування «Динамо» в Данії, то здійснивши переліт за маршрутом Київ - Ольборг, динамівська делегація відправиться в готель, а ввечері того ж дня «біло-сині» проведуть тренування на полі стадіону «Енергі Норд Арена», де і відбудеться прийдешній поєдинок . Перед початком цього заняття головний тренер киян Сергій Ребров дасть традиційну передматчеву прес-конференцію.

Нагадаємо, що матч між «Ольборгом» і «Динамо» відбудеться в найближчий четвер. Початок зустрічі - о 20:00 за київським часом.