Президент ФІФА Йозеф Блаттер оголосив, що ЧС-2022 в Катарі вперше пройде взимку. Турнір відбудеться в листопаді-грудні. Розглядався варіант і з лютим, але від нього вирішили відмовитися, щоб не перетинатися з зимовою Олімпіадою.
«Грати влітку в футбол в країнах Перської затоки - злочин, - сказав перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов, який працював свого часу в ОАЕ. - Тільки на систему кондиціонування пішли б величезні кошти. Є ще момент, пов'язаний з алкоголем, з яким у Катарі все дуже суворо. Зрозуміло, що європейським уболівальникам буде непросто. Але тут треба з повагою ставитися до традицій країни-організатора. Так що ЧС, ймовірно, пройде під знаком тверезості», - цитують Попова «Вести».